Skip to main content

1.turnus – přihláška

Prosíme vyplňte pečlivě všechny informace níže. Po odeslání přihlášky vám přijde obratem potvrzení na Váš email, který zadáte v rámci přihlášky. Do 14 dní od podání přihlášky je nutné zaplatit zálohu, teprve tím se stává Vaše přihláška platnou.

Pro každý turnus je potřeba podat samostatnou přihlášku!
Přihlášku vyplňujte prosím s diakritikou!

Informace o rodiči

Na tento email bude odesláno potvrzení přihlášky.
Telefoní číslo bude sloužit zároveň jako variabilní symbol.
Sem napište doplňující kontaktní údaje (druhé telefonní číslo, kontakt na druhého rodiče atd.).
Po kliknutí na jinou volbu může chvíli trvat, než se přenačte formulář. Mějte prosím strpení. Společnou přihlášku lze poslat pouze pro sourozence.

Vyplňte informace o prvním přihlašovaném dítěti

Nejprve vyberte rok, pak měsíc a den.
Uplave samo bez plaveckých pomůcek alespoň 30m?
Sem napište shrnutí, zda dítě bere nějaké léky či zda má nějaká zdravotní omezení. Podrobné zdravotní informace budete vyplňovat před nástupem do tábora v "Potvrzení o zdravotním stavu dítěte".
Sem napište jakékoliv doplňující informace.
Zde můžete objednat pro své dítě dopravu z Prahy na tábor či naopak. Pokud dopravu neobjednáte, proběhne předání dětí na autobusovém nádraží v Sedlčanech.

Rekapitulace a cena

V sekci níže najdete shrnutí Vaší přihlášky a informaci o celkové ceně. Všechny tyto údaje Vám přijdou i do potvrzujícího emailu - není třeba si je nyní opisovat.

Doprava - jedna cesta: x
Doprava - obě cesty: x
Cena přihlášek:
Cena dopravy:

Celková cena:

Variabilní symbol:
Variabilní symbol je číslo turnusu + Vaše telefonní číslo. Variabilní symbol je nutné při placení zadat přesně, jinak nebude Vaše platba zaznamenána.

Rozdělení ceny na zálohu a doplatek

Ze všeho nejdříve je nutné zaplatit zálohu do 14 dní od podání přihlášky - teprve tím se stane Vaše přihláška platnou. Každý z Vás, kdo stihne podat přihlášku a zaplatit zálohu do konce února 2017, získává automaticky v rámci "únorového bonusu" slevu 400 Kč za každé přihlášené dítě. V takovém případě pro Vás bude platit "doplatek s využitím únorového bonusu". V opačném případě pro Vás bude platit "doplatek bez využití únorového bonusu".

Záloha splatná do 14 dní:
Doplatek s využitím únorového bonusu:
Doplatek bez využití únorového bonusu: