Personální obsazení, 1. turnus, 2019

Klárka

Hlavní vedoucí

Mateřská dovolená


Na Častoboř jezdím od 13 let, letos jedu s jednou roční přestávkou, kdy se mi narodil syn Filípek, po 23tí. V současné době jsem na rodičovské dovolené, před rodičovskou dovolenou jsem pracovala jako vedoucí oddělení životního prostředí na Praze 2. Zájmy: turistika, cestování, badminton, společenské hry, četba a příroda.

Wendy

Programová vedoucí (Pentagon)

Referentka


Na Častoboř jsem jezdila do oddílu již od roku 1995, aktuálně semnou již jezdí i moje dcera. Pokud se zrovna nevěnuji přípravě tábora, nebo dcěři, tak čas ráda trávím s knížkou nebo při běhání.

Vlaďka

Programová vedoucí (Pentagon)

Učitelka


Maruška

Vedoucí, nejmenší holky

Učitelka


Ahoj táborníci! Jmenuji se Marie. Jsem učitelkou na 1.stupni základní školy, celý rok trávím svůj čas s malými dětmi. Ráda cestuji, chodím na výlety, poznávám vše nové, mám ráda hudbu, přírodu. Jsem pro každou legraci. Těším se na vás☺.

Lucka

Vedoucí, nejmenší holky

Mateřská dovolená


Ahoj jmenuji se Lucka, po mateřské dovolené se vracím opět na tento úžasný tábor, k oddílu nejmenších holčiček. Sama mám jednu 4-letou doma, tak se moc těším, jak si to tam s holkama společně užijeme.

Baru

Vedoucí, nejmenší kluci

Studentka


Jmenuji se Barča, je mi 22 let a jsem z Liberce. Mám ráda cestování, hudbu, jógu, cizí jazyky, malování a ekologii.

Mates

Vedoucí, nejmenší kluci

Truhlář


Ahoj, jmenuji se Mates a nejmenší kluky povedu již po několikáté. Když se nevěnuji přípravě tábora, tak rád horolezím a jezdím na roubenku.

Via

Vedoucí, střední holky

Studentka/recepční


Na tábor jezdím již od svých dětských let, poté jsem jezdila jako praktikantka a vedoucí nejmenších holčiček, letos se budu těšit na oddíl středních holek :).

Anička

Vedoucí, střední holky

Studentka


Na Častoboř jezdím od roku 2007, od roku 2016 jako praktikant / vedoucí a mezi mé zájmy patří hra na klavír, tanec a četba knížek.

Kiwi

Vedoucí, střední kluci

Městská policie hl. m. Praha


Koníčky: ploutvové plavání, potápění, silniční motorka, lezení.

Big Mac

Vedoucí, střední kluci

Student


Jmenuji se Tomáš, studuji elektrotechniku a na táboře se věnuji oddílů středních kluků.

Petr

Vedoucí, nejstarší holky

Obchodní konzultant


Jmenuji se Petr a je mi 21 let. Na tábor jezdím již od roku 2010 a je to moje srdeční záležitost. Pracuji jako obchodní konzultant pro mobilního operátora. Jako mé největší koníčky patří sportování bez kterého bych si asi nedokázal představit život. Dále to jsou rozhodně přátelé a super hudba 🙂

Pepa

Vedoucí, nejstarší holky

Letecký technik


Na tábor jezdím od dětských let a posledních pár let jako praktikant a vedoucí. Baví mne práce s dětmi a sport, zajímám o letadla a techniku, hraju na harmoniku a ukulele.

Kuba

Vedoucí, nejstarší kluci

Zástupce ředitele SŠ


Vojta

Vedoucí, nejstarší kluci

Umělecký kovář


Jmenuji se Vojtěch a jsem vyučený umělecký kovář. Pracuji jako mechanik svářeč v experimentálních dílnách metalurgie ústavu jaderného výzkumu. Moje koníčky jsou příroda, hudba, železo a přátelé.

Iris

Praktikantka, nejmenší holky

Studentka / Bezpečnostně právní činnost


Tábor jsem poprvé jako dítě navštívila v roce 2010. Mé zájmy jsou sportovní střelba, tenis, běh, hudba, zpěv a hra na kytaru.

David

Praktikant, nejmenší holky

Student


Jmenuji se David, je mi 18 let a studuji na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Kamenickém Šenově. Rád jezdím na kolečkových bruslích, lyžích a trávím volný čas s dětmi. Těším se na naše setkání.

Míša

Praktikantka, nejmenší kluci

Studentka


Jmenuji se Michala Plzáková. Je mi 18 let. Studuji na Evropské obchodní akademii v Děčíně, obor kreativita podnikání. Mezi mé zájmy patří pečení, cestování, fotografování a jízda na kole.

Jonáš

Praktikant, nejmenší kluci

Student


Jsem Jonáš Hanel, student střední průmyslové školy, obor IT. Rád hraju na kytaru, baví mě různé sportovní aktivity, ale sporty přímo ne a hlavně, baví mě tenhle tábor.

Pája

Praktikantka, střední holky

Studentka


Studuji střední odbornou školu konkrétně obor právo a sociologie. Na tábor jezdím od roku 2010, kdy mi bylo 8 let. Mimo to mám ráda sport, hudbu a cestování.

Honza

Praktikant, střední holky

Student


Jmenuji se Honza, je mi 17 let. Rád hraji hry jak ty počítačové tak i ty venku, rád se hrabu ve strojích a dávám je zase dohromady.

Vítek

Praktikant, střední kluci

Student


Mladý student s pestrými zájmy :).

Míša

Praktikant, střední kluci

Student


Jsem studentem střední a vyšší odborné školy MV v Praze obor právo a bezpečnost, na tábor jezdím už od svých 12ti, mezi mé zájmy patří sport, hudba, knížky a turistika.

Indy

Praktikantka, nejstarší holky

Studentka


Na Časťák jezdím už od roku 2008. Právě studuji gymnázium a mimoškolně se věnuji zpěvu, herectví a obecně hudbě.

Simča

Praktikantka, nejstarší kluci

Studentka, obor zahradní architektura


Zájmy: všechny možné sporty, kreslení, hudba.

Ondra

Praktikant, nejstarší kluci

Instalatér


Zájmy-Utrácení peněz, bojová umění, filmy.

Jitka

Hlavní zdravotnice

Zdravotní sestra


Zájmy: sport, pes, knihy, můj puberťák.

Leoš

Zdravotník