Přečtěte si, jak postupovat, a odešlete přihlášku.

Jak postupovat?

Informace

Přečtěte si všechny důležité informace na stránkách aktuální rok a kompletní informace.

Přihláška

Co nejdříve vyplňte přihlášku v sekci níže. Pozor, přihlášky se často naplní již v prosinci.

Placení

Do 14 dnů od podání přihlášky je nutné zaplatit zálohu. Tím se stane přihláška platná. Nejpozději měsíc před táborem je nutné zaplatit doplatek.

Dokumenty

Před nástupem do tábora si stáhněte dokumenty níže na stránce. Bez těchto dokumentů nemůžeme Vaše dítě do tábora přijmout.

Důležité dokumenty

Potvrzení od lékaře

Vyplní a podepíše lékař dítěte. Musí být vyplněno v roce 2020.

Bezinfekčnost

Vyplní a podepíše zákonný zástupce. Musí být podepsáno nejdříve den před nástupem do tábora.

Co vzít s sebou

Informace a doporučení, co vzít s sebou a co naopak nechat doma.

Doprava do tábora

V kolik hodin a na kterých místech bude probíhat předání dětí.

Podat přihlášku

Upozorňujeme, že se v posledních letech plní přihlášky již v průběhu prosince. Berte to prosím na vědomí a podejte přihlášku co nejdříve. Vaše přihláška se stane platnou až po zaplacení zálohy – tu je nutné zaplatit do 14 dní od podání přihlášky. Platební instrukce, číslo účtu i variabilní číslo Vám zašleme obratem po odeslání přihlášky. Pokud Vám tento email nedorazí, kontaktujte nás prosím.  Bez správně vyplněného variabilního symbolu nebude Vaše platba zaznamenána (VS je každý rok jiný).

Upozorňujeme, že věk přihlašovaného dítěte musí být v době tábora mezi 6 a 15 lety. Pokud by bylo Vaše díte mladší nebo starší, je nutné nejprve konzultovat možnost přihlášení s hlavním vedoucím!

Chcete nadělit přihlášku na tábor vašim dětem jako dárek? Stáhněte pro ně originální dárkový poukaz níže.

  • Podat přihlášku na 1. turnus (1.7. – 18.7.2020) – První turnus je již zcela zaplněn. Pokud budete chtít dopsat na seznam náhradníků, kontaktujte prosím hlavní vedoucí (kontakt zde).
  • Podat přihlášku na 2. turnus (19.7. – 5.8.2020) – Druhý turnus je již zcela zaplněn. Pokud budete chtít dopsat na seznam náhradníků, kontaktujte prosím hlavní vedoucí (kontakt zde).
  • Podat přihlášku na 3. turnus (6.8. – 23.8.2020) – Třetí turnus je již zcela zaplněn. Pokud budete chtít dopsat na seznam náhradníků, kontaktujte prosím hlavní vedoucí (kontakt zde).

Dárkový poukaz

Chcete nadělit Vašim dětem přihlášku na tábor jako dárek? Stáhněte si náš originální dárkový poukaz. Vybírat můžete ze 6 variant.

Varianta 1

Varianta 2

Varianta 3

Varianta 4

Varianta 5

Varianta 6

Na těchto stránkách používáme soubory Cookies, které nám umožňují upřesnit obsah. Procházením těchto stránek s tímto souhlasíte.