Přečtěte si, jak postupovat, a odešlete přihlášku.

Důležité dokumenty

Potvrzení od lékaře

Vyplní a podepíše lékař dítěte.

Bezinfekčnost

Vyplní a podepíše zákonný zástupce. Musí být podepsáno nejdříve den před nástupem do tábora.

Co vzít s sebou

Informace a doporučení, co vzít s sebou a co naopak nechat doma.

Doprava do tábora

V kolik hodin a na kterých místech bude probíhat předání dětí.

Jak postupovat?

Informace

Přečtěte si všechny důležité informace na stránkách aktuální rok a kompletní informace.

Přihláška

Co nejdříve vyplňte přihlášku v sekci níže. Pozor, přihlášky se často naplní již v prosinci.

Placení

Do 14 dnů od podání přihlášky je nutné zaplatit zálohu. Tím se stane přihláška platná. Přibližně 2 měsíce před táborem je nutné zaplatit doplatek.

Dokumenty

Před nástupem do tábora si stáhněte dokumenty níže na stránce. Bez těchto dokumentů nemůžeme Vaše dítě do tábora přijmout.

Podat přihlášku

Upozorňujeme, že se v posledních letech plní přihlášky již po spuštění náboru. Berte to prosím na vědomí a podejte přihlášku co nejdříve. Vaše přihláška se stane platnou až po zaplacení zálohy – tu je nutné zaplatit do 14 dní od podání přihlášky. Platební instrukce, číslo účtu i variabilní symbol Vám zašleme obratem po odeslání přihlášky. Pokud Vám tento email nedorazí, kontaktujte nás prosím.  Bez správně vyplněného variabilního symbolu nebude Vaše platba zaznamenána (VS je každý rok jiný!).

Upozorňujeme, že věk přihlašovaného dítěte musí být v době tábora mezi 6 a 15 lety. Pokud by bylo Vaše dítě mladší nebo starší, je nutné nejprve konzultovat možnost přihlášení s hlavním vedoucím!

Chcete nadělit přihlášku na tábor vašim dětem jako dárek? Stáhněte pro ně originální dárkový poukaz níže.

Podat přihlášku:

  • 1. turnus (1.7. – 17.7.2023) – turnus je již plně obsazen. Pokud máte zájem poslat děti na tento turnus, kontaktujte prosím hlavní vedoucí a domluvte se s ní na zařazení do seznamu náhradníků (zpravidla se ještě pár míst před táborem uvolní). Kontaktujte hlavní vedoucí zde.
  • 2. turnus (19.7. – 4.8.2023) – turnus je již plně obsazen. Pokud máte zájem poslat děti na tento turnus, kontaktujte prosím hlavní vedoucí a domluvte se s ní na zařazení do seznamu náhradníků (zpravidla se ještě pár míst před táborem uvolní). Kontaktujte hlavní vedoucí zde.
  • 3. turnus (6.8. – 22.8.2023) – turnus je již plně obsazen. Pokud máte zájem poslat děti na tento turnus, kontaktujte prosím hlavní vedoucí a domluvte se s ní na zařazení do seznamu náhradníků (zpravidla se ještě pár míst před táborem uvolní). Kontaktujte hlavní vedoucí zde.

Dárkový poukaz

Chcete nadělit Vašim dětem přihlášku na tábor jako dárek? Stáhněte si náš originální dárkový poukaz. Vybírat můžete ze 6 variant.

Varianta 1

Varianta 2

Varianta 3

Varianta 4

Varianta 5

Varianta 6