Personální obsazení, 3. turnus, 2019

Vlaďla

Hlavní vedoucí

Vedoucí kanceláře zdravotnické firmy


Šeby

Programová vedoucí (Pentagon)

Sociální pracovník v neziskové organizaci


Na Častoboři jsem poprvé byla před 16 lety – po dítěti, praktikantovi a vedoucí malých kluků jsem letos poprvé zkusila Peňták 🙂 Moje srdcovky: Jihovýchodní Asie, šprťouchlata s Lindou, jídlo, hory, růžová, spacák, Itálie, Časťák.

Gáva

Programový vedoucí (Pentagon)

Specialista vývoje předních rámů a plastů sedaček pro vozy škoda auto


Adélka

Vedoucí, nejmenší holky

Oděvní technolog


Od látek a problémů s jejich zpracováním ráda utíkám za dětmi na náš tábor. Mým životním krédem je udělat všechno pro to, aby se dětem na našem táboře líbilo, aby jim 18 dní s námi rychle a šťastně uteklo, a aby si domů odvážely samé nezapomenutelné a báječné zážitky, za kterými se budou rády vracet. Přesně jako já.

Verča

Vedoucí, nejmenší holky

Asistent pedagoga ZŠ


Vždy jsem jezdila na Častoboř moc ráda, ať už kvůli kamarádům nebo místu, kde se nachází. Přála bych ostatním dětem, aby zažívaly také tak krásné chvíle, které jsem tu zažívala já. Mám ráda gymnastiku, ráda jezdím na vodu, čtu knihy a mám ráda přírodu.

Tomáš

Vedoucí, nejmenší kluci

Student


Jezdím na tábor 17 let. Jsem student Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, rád pěstuji rostliny, hraji na kytaru a nově jezdím na BMX kole.

Honza

Vedoucí, nejmenší kluci

Pedagog ZŠ


Rád se plavím na své malé motorové lodi po řece a při těchto plavbách čtu moderní příběhy. Mám to na Častoboři moc rád, jsem s každým kamarád.

Pája

Vedoucí, střední holky

Trenérka a vedoucí prodejny s potravinami


Na Častoboř jezdím od roku 2000, letos jsem tu po sedmnácté. Prožila jsem dění od malých holčiček přes praktikanta až po vedoucího a chtěla bych sem jezdit až do důchodu. Mezi moje koníčky patří práce s dětmi, jízda na motorce a všechny různé sporty, dokonce i fotbal.

Bláža

Vedoucí, střední holky

Studentka gastronomie


Častoboř mám strašně ráda, jezdím sem už 11 let, ráda sportuji.

Dan

Vedoucí, střední kluci

Programátor


Na Časťák jezdím 7 let, bavilo mě to jako dítě, baví mě to jako vedoucího/praktikanta. Mám velký vztah k hudbě, filmu a celkově k pop kultuře, rád jezdím na hudební festivaly, hraji na kytaru a cestuji.

Filip

Vedoucí, střední kluci

Student České zemědělské univerzity, trenér a hráč squashe


Na Časťák jsem se poprvé dostal v roce 2017, od té doby jsem propadl častobořskému kouzlu. Vždy se sem rád vracím, odpočinout si v různorodém kolektivu od uspěchaného okolního světa, za což především vděčím svým bývalým spolužákům Pepovi Smrtkovi a Matějovi Humňalovi, kteří mě na Časťák přivedli.

Pepíno

Vedoucí, nejstarší holky

Asistent ve farmaceutické firmě


Rád lyžuji, jezdím na kole a mám rád aktivní život. Myslím si, že je dobře předat to dál a proto mě baví pracovat s dětmi na dětském táboře.

David

Vedoucí, nejstarší holky

Student a pedagog


Na Časťák jezdím od roku 2004. Studuji biologii a pedagogiku na Univerzitě Karlově a již 2 roky působím jako učitel ZŠ v Praze. Rád hraji na hudební nástroje – kytara, klavír,…, chodím plavat a zabývám se ochranou životního prostředí.

Linda

Vedoucí, nejstarší kluci

Projekt manažer ve vzdělávání dětí ZŠ A SŠ


Na tábor jezdím už 22 let. Každý rok tu trávím nejkrásnější léto plné zábavy, lumpárniček a velké srandy s dětmi. Vždycky se sem budu těšit. Ráda sportuji, mám ráda americký fotbal a miluji psy, můj největší miláček je buldoček Eda.

Jirka

Vedoucí, nejstarší kluci

Pracovník banky


Prožil jsem na Častoboři již 20 turnusů.

Eva

Praktikantka

Studentka


Jezdím na Časťák už 7 let, studuji pedagogické lyceum na evangelické akademii, ráda sportuji a trávím čas s kamarády.

Kája

Praktikantka

Studentka


Olča

Praktikantka

Studijní referent ČZU v Praze


Na Častoboř jsem začala jezdit jako malá holčička v roce 1989.  Mám dceru Julii (10 let) a syna Jakuba (5 let), oba letos pojedou na tábor po čtvrté. Pracuji na ČZU jako studijní referent a mezi mé zájmy patří : příroda, sport, hudba.

Mája

Praktikantka

Studentka


Na Časťák jezdím už od roku 2008. Právě studuji gymnázium a mimoškolně se věnuji zpěvu, herectví a obecně hudbě.

Lucka

Praktikantka

Studentka


Na Častoboř jezdím s ročním přerušením už od svých 7 let. Když zrovna nečerpám znalosti ve škole nebo pracovní zkušenosti v CERN, pravděpodobně trávím čas někde na závodech v orientačním běhu, na skautské akci nebo někde jinde s přáteli.

David

Praktikant

Student


Jezdím na Časťák od 6 let, studuji bezpečnostně právní činnost a ve volném čase dělám americký fotbal.

Kali

Praktikant

Student


Jsem studentem průmky v Příbrami, obor strojírenství. Rád se věnuji všemu co má motor a 4 kola. Na Častoboř jezdím 5 let a mrzí mě, že jsem nezačal dřív!

Michal

Praktikant

Student


Jezdím na Časťák už 7 let a jsem prvním rokem praktikantem, studuji obchodní akademii a občas hraji fotbal, jsem pro každou legraci.

Tadeáš

Praktikant

Student


Slávek

Praktikant

Kuchař


Na Častoboř jezdím od roku 87, mám k němu rodinný vztah, za tu dobu jsem tady poznal mnoho skvělých lidí a načerpal jsem mnoho krásných zážitků a vzpomínek, každý rok je pro mne důležitý k načerpání nové energii a žiju z toho po celý rok. Mezi moje zájmy patří lezení po horách a na stěně, chození po slack lině, hraji na kytaru, věnuji se svým dětem a rodině.

Roman

Praktikant


Lukáš

Praktikant


Richard

Praktikant

Kuchař


Na ČASTOBOŘ jezdím od roku 2001, byl jsem praktikant, vedoucí, pentagon, zabývám se bojovým sportem.

Olina

Hlavní zdravotnice


Hanka

Zdravotnice


Denisa

Hospodářka

Manažerka coworkingu


Na časták jezdím 12 let, prošla jsem si téměř všemi pozicemi od praktikanta, vedoucí, pentagonu a po hospodářku, kterou dělám nyní. Častoboř je pro mne srdcová záležitost, baví mě práce s dětmi. Mezi mé zájmy patří cestování, miluji přírodu a svoji rodinu.

Bohunka, Marie, Halyna

Kuchařky