Přihláška 2018

Na této stránce můžete podat přihlášku na rok 2018.

Postup přihlášení: vyberte požadovaný turnus a otevřete přihlašovací formulář, vyplňte všechny otázky. Po odeslání přihlášky Vám přijde obratem emailové potvrzení, ve kterém naleznete souhrn přihlášky, informace jak postupovat a podrobné platební instrukce.

Přihláška je platná až po zaplacení zálohy (nutno uhradit do 14 dní od podání přihlášky), vzhledem k velkému zájmu v minulých letech doporučujeme neváhat, turnusy se velmi brzy naplňují.

Na každý turnus je nutné vyplnit samostatnou přihlášku. V rámci 1 přihlášky lze přihlásit i více sourozenců (bude Vám přidělen 1 variabilní symbol  na přihlášku, ceny a slevy se Vám automaticky sečtou).

Informace o cenách, slevách a dopravě naleznete zde.

  • Přihláška na 1. turnus (30.6.-17.7.2018): 1. turnus je již zaplněn – v případě potřeby kontaktujte hlavní vedoucí 1. turnusu (lze se napsat na listinu náhradníků).
  • Přihláška na 2. turnus (18.7.-4.8.2018):  2. turnus je již zaplněn – v případě potřeby kontaktujte hlavní vedoucí 2. turnusu (lze se napsat na listinu náhradníků)
  • Přihláška na 3. turnus (5.8.-22.8.2018): 3. turnus je již zaplněn – v případě potřeby kontaktujte hlavní vedoucí 3. turnusu (lze se napsat na listinu náhradníků).

I letos jsme pro Vás připravili krásné dárkové poukazy, které můžete nadělit Vašim dětem (nejen) pod stromeček. Naleznete je v sekci „ke stažení“.

Na těchto stránkách používáme soubory Cookies, které nám umožňují upřesnit obsah. Procházením těchto stránek s tímto souhlasíte.